SEO 

 

 

Jmenuji se Kateřina Hájková

Pejsci a zvířátka všeho druhu mě provázejí celý život, mám vystudovanou Střední školu zemědělskou, pracovala jsem v zoo prodejnách, mám rekvalifikaci na Chov a výcvik psů a Trenér sportovních a dostihových koní, Chov zvířat v zooprodejnách. Vlastním chovatelskou stanici Rotvajlerů a Kavalírů. Provozuji Chovatelské potřeby v Kostelci nad Labem. Absolvovala jsem kurz DORNOVY METODY zvířat pod vedením A.Dunové, který je zaměřený na problémy pohybového aparátu psů. Protože mi moji pejsci stárnou a ti pracovně vytížení mají už také problémy, rozhodla jsem se že jim touto cestou budu pomáhat a musím říct že u RTW Beast Fei její problémy po DM již ustoupili.

Jsem držitelem zlatého odznaku ČKS Výcvikář I třídy. Absolvovala jsem několik seminářů s předními zahraničnimi výcvikáři. Byla jsem výcvikářem Rotvajler klubu České republiky, psy aktivně cvičím od roku 2000 a mezi mé největší úspěchy patří 3x účast na Mistroství světa a z toho 1x7místo, 1x11místo a 1x3.místo na Mistrovství světa Rotvajlerů v r.2009. Vybojované s fenou Feigee od Vítkovy Hory, z 57 psů a 15 zemí a 1.místo na Mistrovství České republiky téhož roku, vše v IPO 3. Se svými psy a psy svých klientů, mám složeno zatím 79 zkoušek z výkonu. Pravidelně se účastníme různých závodů a výstav.

Mám odchováno 23 vrhů štěňat a můj zatím největší chovatelský úspěch - Arco Fei z Benáteckého dvora. Který zopakoval historii a vybojoval 3.tí místo na Mistrovství světa 2012 v německém Rottweilu, se stejným počtem počtem bodů (280b.) jako jeho matka Feigee v roce 2009. Můj další odchov, fena Beast Fei z Benáteckého dvora získala na MR RTW 2015 v IPO1 1.místo a v IPO3 3.místo a v současné době je připravována na další závody, Certh Iss z Benáteckého dvora RTW CUP IPO1 1místo.

.