Jmenuji se Kateřina Hájková

Psi, koně a zvířátka všeho druhu mě provázejí celý život. Mám vystudovanou Střední školu zemědělskou, rekvalifikaci na Chov a výcvik psů, Trenér sportovních a dostihových koní, Chov zvířat v zooprodejnách. Vlastním chovatelskou stanici Rotvajlerů, Kavalírů a Čivav. Provozuji Chovatelské potřeby v Kostelci nad Labem. Absolvovala jsem také kurz DORNOVY METODY zvířat pod vedením A.Dunové, který je zaměřený na problémy pohybového aparátu psů. Protože mi moji pejsci stárnou a ti pracovně vytížení mají už také problémy, rozhodla jsem se že jim touto cestou budu pomáhat.

Jsem držitelem zlatého odznaku ČKS Výcvikář I třídy.

Absolvovala jsem několik seminářů s předními zahraničnimi výcvikáři. Byla jsem výcvikářem Rotvajler klubu České republiky a psy aktivně cvičím od roku 2000. Mezi mé největší úspěchy patří 4x účast na Mistroství světa a z toho 1x7místo, 1x11místo a 1x3.místo na Mistrovství světa Rotvajlerů v r.2009. Vybojované s fenou Feigee od Vítkovy Hory , z 57 psů a 15 zemí. Téhož roku také 1.místo na Mistrovství České republiky vše v IPO 3. 1x7 místo Mistrovství světa se psem Osiris Ballotada, s kterým jsem nastoupila ve Španělsku na MS IFR po úrazu české závodnice.

Složeno mám zatím 89 zkoušek z výkonu. Pravidelně se účastním různých závodů a výstav.

Mám odchováno 35 vrhů štěňat a můj zatím největší chovatelský úspěch - Arco Fei z Benáteckého dvora. Který zopakoval historii a vybojoval 3.tí místo na Mistrovství světa 2012 v německém Rottweilu, se stejným počtem počtem bodů (280b.) jako jeho matka Feigee v roce 2009. Další odchov, fena Beast Fei z Benáteckého dvora získala na MR RTW 2015 v IPO1 1.místo a MR v IPO3 3.místo. Certh Iss z Benáteckého dvora RTW CUP IPO1 1.místo, Mistrovství republiky IPO3 1. místo a Mistrovství světa 7.místo. Icarus Fun z Benáteckého dvora  1.místo IGP3 RTW CUP 2019.

 

Miroslav Jirsa - Figurant II třídy a instruktor výcviku na našem cvičišti

instruktoricvičák

Tvorba stranek pro chovatele